Jste před rozsáhlou rekonstrukcí popř. potřebujte jen něco zbourat. Jsme sběrna kovu, která nabízí bourací a demoliční práce jakéhokoli rozsahu. Od bourání v kotelnách přes demontáže kovových konstrukcí, bouráme haly na pozemcích a garáže, přístavby.

Demoliční práce – výkup železa a kovu

Pracujeme také na zahradách, zajišťujeme technické služby v oblasti nakládání s kovovými odpady. Odvoz a výkup železa z demoličních prací a to v Praze a celé Střední Čechy a okolí.

Máte v domě nevyhovující kotel na tuhá paliva? Jsme menší sběrna kovů která zajistí kompletní práce spojené s demontáží celých rozvodů v domě a to včetně vystěhování kotle. Pokud Vás čeká výměna kotle, tak se nás zeptejte na cenu za bourací a demoliční práce v domech, nemusíte se tak sami tahat s těžkým železem a litinou. Vše profesionálně demontujeme, rozřežeme jak bruskou, tak také autogenem a zajistíme kompletní naložení a ekologickou likvidaci.

Bouráme také na pozemcích a to v jakékoli lokalitě ve Střední Čechy a v okolí. Ušetřete na demoliční firmě, jsme schopni demontovat ocelové haly a plechové garáže. Pokud má hala, garáž betonovou podezdívku, tak nabízíme také bourání kladivem a odvoz sutě a betonu. Pro práce používáme vysokozdvižný vozík a nakladač. Na bourací práce máme k v našem vlastnictví bagry a minibagry.

Železo kotle a kovy odvážíme již od 1 tuny až po 30 tun v jednom odvozu.

Zeptejte se nás na nejvýhodnější podmínky demoličních práce v oblastí železa a kovových odpadu. Jsme připraveni od pondělí do neděle, každý den v týdnu. Platba je možno v hotovosti za Váše kovové konstrukce, haly a jiné technologické celky a jiný kovový odpad. Doklad na výkup samozřejmostí.

Po dohodě jsme k dispozici téměř po celé ČR. Těšíme na případnou spolupráci.