Sběrna surovin v Berouně nabízí výkup železa Beroun a po dohodě také odvoz šrotu a to také v okolí do 50 Km Hořovice a okolí. Nabízíme výkup papírů, barevných kovů hliník, olovo, mosaz a výkup autovraků. Odvoz nejen železa ale také odpadů v okolí km neúčtujeme.

Výkup a odvoz železa a odpadu Beroun

Úklid a vyklízecí práce domů a pozemků. Řešíte jarní úklid a máte na chatě a na pozemku v domě kovové odpady a rádi by jste tyto odpady odvezli do sběrny. Jsme Vám k dispozici v Berouně. V případě zájmu jsme ochotni Vám přistavit kontejner k odvozu železa a také pomoct s naložením.

Sběrna surovin nabízí nejen výkup železa a kovu ale také vyklízecí práce. Rozhodli jste se uklidit kůlnu a pozemek od železného odpadu a nevíte si rady co s ostatním odpadem který je nashromážděný. Nabízíme vyklízecí práce a to již od 200 Kč / hodina za pracovníka. Nemusíte tak řešit náročnou práci, těžkou dřinu a to naložení a vyklízecí práce uděláme za Vás. O vše se postaráme o výkup železa až po odvoz odpadu.

Odpady odvážíme kontejnery ale také menšími vozy.

Výměna a demontáž kotlů

Výměna kotlů na tuhá paliva

Měníte svůj starý kotel na tuhá paliva a potřebovali by jste odbornou firmu na demontáž kotle. Přijedeme rozřežeme kompletně rozvody, kovové odpady vykoupíme, naložíme a odvezeme. Ceny bouracích prací jsou již od 200 Kč za pracovníka. Nemusíte ta řešit jednu firmu na demontáž kotlů, druhou na výkup kotlů a třetí na odvoz kotle. O vše postaráme, cenové nabídky na bourací práce jsou bezplatné.

Demoliční práce ocelových konstrukcí

Nabízíme výkup plechových střech a demontáž konstrukcí, autogenem rozřežeme jakoukoli ocelovou konstrukci a to plechové garáže, nákladní vozy a ocelové haly.