Jsme menší sběrna surovin. Nabízíme výkup železa Havlíčkův Brod dále výkup papíru a jakéhokoli železného odpadu. Odvoz železa a výkup barevných kovů. Řešíte jarní úklid a vyklízíte kůlnu, dům, uklízíte zahradu? Nabízíme výkup železa v naší sběrně ale také odvoz šrotu.

Demoliční práce kovových konstrukcí

Pokud se Vám nechce tahat s těžkým kovovým odpadem a vozit. Jsme ochotni přistavit kontejnery a do předem přistavených kontejneru Váše železo naložit. Vykupujeme nejen železo ale také autovraky, elektromotory a jiné odpady které patří do sběrných surovin. Drobné železo můžete přivézt. Pokud se jedná o větší celky jako bourání plechové garáže. Konstrukce, plechové haly a jiných větších a těžkých zařízení, tak nabízíme demontáž celků a výkup veškerého železa. Odvoz máme vlastní.

Pro odvoz železa a jiných odpadů používáme kontejnery o objemu od 3 – 10 m3, v případě větší zakázky přistavíme také 30 m3 kontejner.

Vyklízecí práce

Řešíte kompletní vyklízecí práce v domě a zahradě, chalupě, stodole? V případě zájmu Vám s vyklízením pomůžeme, nabízíme vyklízení bytů, domů a jiných prostor a objektů. Dále nabízíme bourací práce a to bourání v kotelnách, demontáže kotlů a odvoz veškerého železa.

Cenové nabídky nabízíme bezplatné a to jak pro občany, tak pro družstva a pro firmy.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu.