Jsme menší sběrna surovin která nabízí výkup železa Chrudim, výkup papíru a barevných kovu. Železný odpad je možno u nás prodat každý den. Pokud nemáte odvoz, tak po dohodě zajistíme. Naše sběrna surovin nabízí nejen výkup železa a papíru ale také likvidace autovraků a demontážní práce. Bourací práce konstrukcí a demolice plechové haly.

Výkup železa a demolice

Pokud máte na zahradě na pozemku starou plechovou garáž, přístavbu a jiné ocelové konstrukce, tak nás neváhejte kontaktovat. Přijedeme jednoduše vše rozřežeme, naložíme do předem přistavených kontejneru a odveze k nám do sběrny surovin. Demontáž a výkup železa je možný nejen v městě Chrudim ale také v okolí. Pro železo přijedeme a naložíme, nemusíte tak řešit odvoz železa a jiných kovových odpadů.

Vyklízecí práce domů, pozemků, úklid zahrad

Vyklízecí práce a odvoz odpadu Chrudim

Dále nabízíme vyklízecí práce. Nemusíte tak shánět výkup železa a na ostatní odpady vyklízecí firmu. Jednoduše Vám klidně vyklidíme vše co budete potřebovat vyhodit. Nabízíme vyklízení domů, vyklízení a úklid pozemků od nepořádku, více informací naleznete v sekci vyklízecí práce. Neváhejte nás kontaktovat, jsme Vám k dispozici denně od 8 – 19 hod.

Kontejnery na odpad

Pokud jste se rozhodli pro výkup železa, tak pro pro ostatní odpady přistavujeme velkoobjemové kontejnery, odvážíme nejen kovový odpad ale také dřevo, suť a jiný nepořádek.

Kontejnery s odvozem u nás stojí již od 3 500 korun