Sběrna surovin a kovošrot Mělník nabízí výkup železa Mělník a po dohodě odvoz šrotu a odvoz odpadu kontejnery. Výkup barevných kovů a to hliník, měd, mosaz, litina a výkup papíru. Dále nabízíme nejen výkup železa a šrotu, papírů a kartonu. Odtah autovraků ale také vyklízecí práce objektů a nemovitostí.

Jsme menší sběrna surovin která se zabývá výkupem kovových odpadu. Kovošrot disponuje kontejnery. Pokud máte na zahradě a v kůlně těžké kovy, tak jsme ochotni přistavit kontejner a odvoz zajistit. Pokud nemáte čas na naložení kovové odpadu, tak jsme ochotni Vám také pomoct s naložením. Pokud máte i jiné odpady něž kovové které nepatří do sběrných surovin. Můžeme přistavit kontejner na odpad a provést vyklízecí práce.

Vyklízecí práce a odvoz odpadu. Nabízíme kompletní likvidace veškerého zařízení firem, nemovitostí a objektů. Pokud tedy rušíte popř. měníte technologické celky, vybavení domů. Tak Vám vyklízení bytů a jiných objektů zajistíme.

Demoliční práce a demolice. Máte na zahradě kovové konstrukce, plechové haly, plechové garáže? Nabízíme bourání a výkup železa s demontáže a bouracích prací. Nabízíme odvoz a výkup železa, jsme schopni zajistit také likvidace ostatních odpadu jako např. dřevo, suť, sklo, objemný odpad z kanceláří, staré palety.

Měníte kotle? Nabízíme kompletní demontáž starých kotelen a demontáž kotlů v domech i v jiných nemovitostech.Jsme Vám k dispozici nejen v Mělníku ale také v městě Kralupy nad Vltavou a okolí.

Pro nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte.