Sběrna surovin a kovu nabízí výkup železa Jihlava. Řešíte jarní úklid a nevíte co se starým železem, litinou samozřejmě nejjednodušší způsob je ho odvézt do sběrny kovu. Nabízíme výkup železa a jiných barevných kovů a to výkup mědi, olova, mosaz a jiný kovy. Výkup papírů a kartonu, papír také odvážíme a to jednorázově ale také i pravidelně. Zeptejte se nás na podmínky odvozu a výkupu papíru.

Vykupujeme staré kotle, plechy a železné stroje a také nabízíme odvoz a recyklaci.

Výkup železa a demontáž kotlů z kotelen

Ekologická recyklace je u nás bezproblémová, jsme menší sběrna která není tak vytížená. Kovový odpad přivezete a jednoduše se ho ekologicky zbavíte.

Nemáte odvoz kovu? Nabízíme nejen přistavení kontejneru ale také naložení kovových ale i nekovových odpadů a pokud řešíte jarní úklid stodoly a máte toho více k likvidaci. Nabízíme také službu vyklízecí práce, přistavíme kontejner a pomůžeme Vám s likvidací a odvozem veškerých odpadů z domů, zahrady z chaty a jiné nemovitosti.

Demoliční práce a demontáž konstrukcí. Jsme nejen sběrna kovu ale také nabízíme demontáž staré plechové garáže, plechových střech, železných konstrukcí a jiných plechových hal. Demontáž a odvoz je u nás bezproblémový, stačí nám říct co potřebujte a vše se postaráme.

Cenové nabídky jsou bezplatné.