Jsme sběrna surovin která nabízí výkup železa Benešov, výkup papíru a jiné sběrné suroviny. Výkup barevných kovů a to hliník, olovo, měď, mosaz. Vykupujeme již od několika kilo, pokud Vás zajímá cena za kilo, podívejte se do našeho ceníku.

Výkup železa a demolice kovových konstrukcí

V Benešově nabízíme nejen výkup železa a papíru ale naše sběrna nabízí také odvoz železa. Pokud se Vám nechce tahat s těžkým kovem do sběrny, tak jsme ochotni přijet i za Vámi. Staré železo a kovy vystěhujeme a naložíme do předem přistaveného vozu na odvoz šrotu, nabízíme také odvoz kontejnery a to v rozmezí 10 – 30 m3. Máte na zahradě kovovou konstrukci. Plechovou garáž, přístavbu, halu a potřebujte se toho zbavit. Nabízíme kompletní demoliční práce ocelové haly a to výkup a odvoz.

Demontáže konstrukcí a demoliční práce a odvoz odpadu.

Dále nabízíme vyklízecí práce a to vyklízení domů a vyklízení nepořádku ze zahrad, máte tedy spousta nepořádku ve stodole a na zahradě. Překáží Vám to? Nabízíme nejen výkup železa ale také vyklízecí práce. Disponujeme kontejnery na odvoz odpadu, pokud tedy budete chtít využít naší nabídku, tak jsme připraveni Vám nabídnout naší cenu.

Měníte kotle na tuhá paliva?

Nabízíme demontáže autogenní řezání kompletních rozvodu v domě a snesení starých radiátorů litinových i plechových.

Zeptejte se nás na bourací práce

Jsme Vám k dispozici nejen v Benešově ale také v okolí. Cenu se dozvíte předem.