Potřebujete se zbavit železného odpadu? Přivezte ho do naší sběrny železa. jsme menší sběrna a nabízíme výkup železa Rakovník a papírů, barevných kovů a likvidace autovraků. Barevné kovy výkup a to měď, olovo, nerez, hliník, mosaz. Dále vykupujeme papír a kartony a to z firmy a nebo od občanu. Nabízíme také odvoz železa a papíru.

Řešíte jarní úklid a máte mnoho železného šrotu na zahradě a v domě a to trubky, plechy a jiné kovové odpady. Nabízíme také odvoz a přistavení kontejneru. Snažíme se všem zákazníkům ulehčit práci s těžkým železem a nabízíme nejen odvoz ale také naložení. Uklízíte sklep, kůlnu, zahradu, dům přijedeme a Vaše železo naložíme do našich kontejneru na odpad. Pro odvoz používáme také nákladní vůz s čelem a hydraulickou ruku. Nemusíte tak sami nakládat a tahat se s litinovým radiátorem a jiným šrotem.

Naše sběrna surovin nabízí také demontáž a likvidace ocelových hal, plechové garáže a jiných železných konstrukcí. Pokud tedy potřebujete udělat místo na svém pozemku, tak se o vše postaráme.

Úklid pozemků od železa a jiných odpadu

Přijedeme pokud možno všechny kovové odpady vykoupíme, naložíme a odvezeme. Jiné odpady z domu, zahrady vyklidíme, naše vyklízecí práce je možno objednat společně s výkupem. Odečteme Vám z ceny za naše služby Váš kovový odpad. A ušetříte tak na vyklízecí firmě a ulehčíte si tak starostí s likvidací odpadů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Jsme Vám k dispozici každý den a to od 8 – 19 hod. v zimním období a v letních časech od 7 – 20 hod.