Jsme menší sběrna železa a nabízíme výkup železa, šrotu a jiných kovových odpadu. dále vykupujeme barevné kovy a autovraky. Po dohodě je možno zajistit také náš odvoz šrotu s následným odkupem do sběrných surovin. U nás je výkup železa jednoduchý výkup železa Hradec Králové. Naše sběrna nabízí odvoz šrotu a to již od 1 tuny a to jednoduchým způsobem, zavoláte domluvíte si s námi termín odvozu.

Přistavíme kontejner, naložíme Vaše kovové odpady do předem přistavených kontejnerů a odvezeme. Nabízíme naše služby pro školy, instituce a pro přímé majitele nemovitostí. Dále nabízíme výkup papíru a kartonu, výkup učebnic a jiných obalových materiálu. Pokud tedy nemáme odvoz a nechce se Vám to vozit na káře, tak jsme připraveni Vám odvoz zajistit kontejnery a to cenu paušální přepravy.

Výkup je u nás možný po předchozí dohodě.

V případě že vyklízíte dům, stodolu, nabízíme také pomoc s vyklízením.

Naše vyklízecí práce je možno objednat se spojením s výkupem železa a barevných kovů. Přijedeme, naceníme celou zakázku a ceny kovu odečteme s celkové ceny za vyklízecí práce a to nejen v městě Hradec Králové ale také v okolí. Potřebujete výkup železa v okolí Hradce, tak nás neváhejte kontaktovat. Jsme Vám k dispozici denně a to od 8 – 19 h.

Spousta lidi nám nabízí staré kotle, pokud budete potřebovat nabízíme také demontáž a odvoz veškerých trubek a rozvodů z domu. Cenu se od nás dozvíte po osobní prohlídce, cena je závislá dle náročnosti práce.