Nabízíme výkup železa a barevných kovů, papírů a jiných sběrných surovin. Výkup železa Mladá Boleslav ale také výkup je možný také s odvozem a to v okolí Mladé Boleslavi a to Benátky a okolí. Dále nabízíme výkup autovraků a jiných kovů. Kompletní vyklízení práce a to vyklízení domů a jiných nemovitostí.

Máte staré kovové odpady ve firmě na zahradě, domů a v objektu? Nabízíme nejen výkup železa ale také odvoz šrotu a to kontejnery o celkové kapacitě 10 – 30 m3. Vykupujeme papír, kovy, litinu, litinové radiátory, vany, autobaterie a jiné také elektroodpady např. pračky a lednice.

Demoliční práce a demontáže. Máte na pozemku v objektu kovové konstrukce a potřebujte je odstranit, pro demontáže kovových konstrukcí a železných části jako plechy, železo používáme pro řezání autogen. Rozřežeme cokoli co bude potřeba k likvidaci a demolici. Výkup železa je možný v neomezené hmotnosti. Odvoz železa zajišťujeme kontejnery o celkové hmotnosti odpadu od 3 – 14 tun. Pokud nestihneme železo zpracovat v jeden den, tak odvoz naplánujeme na druhý den.

Odvoz odpadu a vyklízecí práce. Řešíte vyklízení domů a nemovitostí? Máte spoustu šrotu a překáží Vám? Nabízíme nejen výkup železa ale také vyklízecí práce a to nejen v mladé Boleslavi ale také v okolí. Pokud tedy vyklízíte dům, tak po předchozí dohodě. Přijedeme a nemovitost a objekty vyklidíme. Výkup železa je u nás bezproblémový a to také mobilní, barevné kovy vykupujeme jen od přímých lidí a s jasným původem. Železo vykupujeme jak od občanu, tak také od firem a institucí, bytové družstva a jiné.

V případě jakékoli zakázky nás neváhejte kontaktovat. Přijedeme, naceníme a domluvíme nejbližší termín realizace.

Dále nabízíme demontáž kotlů na tuhá paliva vč. bourací práce a demontáže vedení s následným výkupem železa.

Jsme Vám k dispozici každý den od 8 – 19 hod.