Jsme menší sběrna surovin nabízíme nejen výkup železa ale také zámečnické práce a svařování, dělení železa autogenem. Rozřezáváme jakékoli kovové odpady a to železné a litinové. Při práci používáme vše dle dané vyhlášky vč. paličského průkazu. Od nás jsou demoliční práce a rozřezávání konstrukcí bezpečné. Pro práci používáme tlakové láhve a hořák.

Pokud budete potřebovat také něco svařit tak jsme ochotní Vám nabídnout také svářečské práce a to s atestem. Převážně nám mnoho zákazníků chodí do sběrny, a zajímají se o demontáže garáží, demolice plechové haly a rozřezání železa k možnému odvozu. Rozhodly jsme se tak nabídnou všem zákazníkům také rozřezávání železa, demontáže konstrukcí a také svářečské práce. Ceny máme v hodinové sazbě a nebo běžně účtujeme dle úkolu. Pokud tedy budete potřebovat rozřezat staré vyřazené stroje, nákladní auta a jiné konstrukce tak se na nás můžete obrátit.

Svářečské a řezací práce autogenem

Některé firmy jsou levnější a některé dražší. My nabízíme převážně výkup železa a následnou demontáž celků. Ve výsledné ceně je pro všechny zákazníky, si objednat od nás kompletní služby na klíč. K zakázce na demontáže a zámečnické práce, přijedeme, naceníme a dopravu si zajistíme vlastní. Nemusíte tak sjednávat více firem na svářečské a demontážní práce. Výkup železa a autogenní práce nabízíme nejen na venkovních prostranství ale také v objektech a to v jakékoli nemovitostí. Pokud tedy potřebujete řezání v objektu, skladu, tak se přizpůsobíme jakémukoli požadavku všech zákazníku.

Svářečské práce nabízíme nejen v mstě Praha ale také kdekoli po celé ČR. Převážně pracujeme pro firmy, správce komunikací a pro družstva. Nejen demontáž ale také i výkup železa zajištujeme. Pokud tedy potřebujete demontážní a demoliční práce vč. zajištění jeřábu a jiné techniky. tak se o vše postaráme.

Zajišťujeme také bourací práce a demontáž kotlů v domech.

A to bez Vašich zbytečných starostí. Těšíme se na případnou spolupráci.