Jsme malá sběrna surovin která nabízí výkup železa Praha a také výkup papírů a barevných kovů. Po dohodě nabízíme také nejen výkup železa a papírů, kartonu také odvoz šrotu přímo u Vás. Pokud tedy vyklízíte dům a jiné objekty. Tak se Vám budou jistě hodit naše vyklízecí práce, výkup a odvoz šrotu Praha a Středočeský kraj.

Vykupujeme od bytové družstva, firmy a od občanu v jakémkoli množství. Odvoz je u nás možno domluvit na odvoz lednice, pračky a jiných spotřebičů a elektroodpadu.

Máte zahradu, sklep, nemovitost a je tam železný šrot a potřebujete také odvoz? Nabízíme kompletní vyklízecí práce a to jakékoli neovitostí a objektů a to s našim naložením. Pro odvoz používáme jak menší dodávkové vozy, tak i kontejnery na odvoz odpadu. Odvoz železa je u nás bezproblémový, přistavíme kontejner a pomůžeme Vám naložit Váš šrot. V případě většího množství je cena individuální. Odvoz je možno objednat jak od pondělí v pracovní dobu sběrny, tak také o víkendu. Nemusíte tak čekat frontu s Vašim šrotem a nakládat a vykládat těžké železo.

Odvoz železa Praha

Mobilní výkup železa a odvoz je možno nejen v Praze a také kdekoli v okolí Prahy. Jednoduše nám zavoláte popíšete množství železného odpadu a my zvolíme podle popisu velikost kontejneru k odvozu. Na domluvený den přijedeme a postaráme se o naložení a výkup železa. Máte ve sklepě mandl, na zahradě trubky a jiné kovy, tak vše ručně naložíme. V případě větších konstrukcí nabízíme také demontážní práce a to řezání konstrukcí autogenem a pálení železa.

Je nám jedno v jaké velikosti a kusovosti je Vaše ocelové konstrukce, vše rozřežeme a postaráme se o likvidaci. Dále nabízíme také odvoz nákladním vozem vhodné do centra Prahy.

Máte staré kamna kotel na chatě v domě? A to nejen v Praze ale také v okolí Praha – západ, Praha – východ. Nabízíme demontáže v kotelnách a bourání. Kotle je možno u nás ekologicky likvidovat a demontáže zajišťujeme také ručním odřezáním potrubí v domech bytech. Zeptejte se nás na cenu bourání a likvidace kotle a demoliční práce ocelových konstrukcí.

Jsme Vám k dispozici každý den od 8 – 20 hod. a to včetně víkendu.