Nabízíme prodej železa a to nejen ve středočeském kraji ale také po celé ČR. Nabízíme prodej traverzy, roxory do základu a základových pásů 12 mm, íčka, jekly a jiných konstrukcí za dobré ceny. Zeptejte se nás na rozměry a na cenu.

Prodej železa z ocelových demontáži

Aktuálně máme k dispozici trubky o rozměrech zhruba 5 metru a traverzy 10,12,14 v různých délkách od 2 m do 5 metrů. Pokud tedy potřebujete ten správný druh materiálu a správný rozměr, tak nás kontaktujte a my Vám zdělíme aktuální stav v naší sběrně. Prodej železa je u nás za 1 kg. Pokud se domluvíme na Vámi zvoleném materiálu, nabízíme také odvoz. odvoz nabízíme již od 1 tuny zakoupeného materiálu.

Prodej a odvoz železa

Prodej železa ve většině případech lidé kupují jako stavební materiál. Aby mohli levně postavit jakoukoli stavbu na svém pozemku a přístavby, popř. opravit stávající stav v nemovitostí a to vyměnit nosníky, překlady a jiné práce při rekonstrukci. Pokud budete potřebovat nějaký druh materiálu, tak nás kontaktujte s předstihem, materiál připravíme a domluvíme následné předání a odvoz.

Prodej železa

Pokud tedy máte jasno kdy a jaké množství budete potřebovat. Zanechte nám zprávu prostřednictvím emailu a my se s Vámi spojíme a dáme Vám obratem vědět zda v tuto chvíli máme požadované množství. V nabídce máme traverzy, íčka a jiných stavebních použitých materiálu. Neznamená, že si zákazník zakoupí v hutích nové jekly atd. a myslí si že nové jsou kvalitnější. Můžeme jistě říct že i starý a použité jekly, travezra má stejné parametry jako nový jekl z hutí. Akorát že materiál ze sběrny je levnější.

Pokud tedy nepotřebujte materiály na nějaké složité stavby, tak buďte s naší nabídkou spokojeni.

Nabízíme osobní přístup a cenu dle požadovaného odběru a to ke každému zákazníkovi, který bude potřebovat použitý a levný kovový stavební materiál.

Dále nabízíme prodej použité lodní kontejnery