Jsme menší sběrna surovin a nabízíme nejen výkup železa Kladno ale také výkup papíru, kartonu a knih. Dále nabízíme výkup barevných kovů a odtah a likvidace autovraků a vyklízecí práce nemovitostí a objektů. V případě většího množství šrotu nabízíme také odvoz železa a kovu.

Pokud tedy vyklízíte dům, sklepy a jiný objekt v nemovitosti a máte tam spoustu šrotu nabízíme také vystěhování a odvoz železa. Výkup železa je možno nejen v městě Kladno ale také i v okolí a to v městě Slaný v jiném okolním městě a obci. Po dohodě přistavíme naše vozy buďto skříňové auto a nebo kontejner na odpad a můžeme se pustit do vyklízení železa a úklidu Vaší nemovitostí.

Vyklízecí práce a výkup železa, odvoz odpadu Kladno

Vyklízecí práce. Nabízíme odvoz staré pračky, lednice a jiných kovových odpadů. Vyklízecí práce je možno u nás objednat také na odvoz jiných odpadů a to nábytek, objemný odpad zkrátka vše co potřebujte vyhodit a uvolnit místo pro další využití.

Demoliční práce železných konstrukcí

Máte na zahradě v objektu, chatě, kovové konstrukce, starou plechovou garáž a jiné kovové monstra? Nabízíme demontáže a řezání železa, pálení autogenem obsluhuje kvalifikovaná osoba která vlastní paličský průkaz. Nemusíte tak řešit téměř nic. O celkové bourací práce se postaráme. Výkup železa je možno na naší pobočce popř. pokud je výkup mobilní u Vás, tak nabízíme také osobní prohlídky a nezávazné kalkulace. Přijedeme, naceníme a domluvíme následný termín.

Výkup kotlů a likvidace

Dále nabízíme demontáže kotlů na tuhá paliva. Pokud tedy potřebujte demontovat Váš starý kotel a dát do sběrny, tak nabízíme také bourací práce v kotelnách a odvoz železa.

Zeptejte se nás na cenu. Jsme Vám k dispozici každý den.