Výkup strojů a strojního zařízení. Nabízíme výkup pracovních strojů, zemědělských strojů,  mechanizace strojního zařízení, bagrů.

Nabízíme výkup strojů a technologický celků.

Vykupujeme sila, kovové a plechové haly, železné přístavby a nákladní techniku. Jako vyřazené bagry, nakladače a jiné stroje. Techniku přepravujeme v celku a nebo pokud to bude možné tak techniku rozřezáváme na místě. Pokud tedy váží Váš bagr několik tun a není pojízdný, tak jediná volba je rozřezání. Pokud se jedná o kolové nakladače a jiné podobné železné stroje. Tak odebíráme stroj vč. pneumatik. Pneu dáváme k likvidaci, pokud budete staré pneu potřebovat, tak po přepravě do naší sběrny, Vám pneu demontujeme a vrátíme.

Ušetříte tak na eko likvidaci pneu.

Vykupujeme jakékoli množství železa a hmotností.

Vykupujeme také technologické celky a nabízíme také demoliční práce.

Demoliční práce a demolice ocelové haly. Máte na pozemku v objektu ocelovou halu, již není možná k využití a je děravá, zatéká do ní. Nevyplatí se halu renovovat? Nabízíme demontáž a autogenní rozřezání hal, plotů, nákladních vozů a jiných železných konstrukcí. Naše nabídka je určena nejen pro občany ale také pro firmy, družstva a jiné instituce.

Dále nabízíme odstranění billboardu u cest a u komunikací.

Přijedeme jeřábem bezpečně sundáme dolů k zemi a rozřežeme na menší kusy.

Cenové nabídky jsou bezplatné.