Řešíte jarní úklid a uklízíte stodolu a jinou nemovitost? Máte železný odpad ze zahrady, domu nabízíme výkup železa Kutná Hora, železný odpad můžete přivézt do naši sběrny kovu.Vykupujeme nejen železo ale také barevné kovy a papír a kartony. Řešíte co se starým šrotem, tak se na nás můžete obrátit. Nemáte odvoz a nebo se Vám nechce tahat s těžkým železem a litinou? Poskytujeme také naložení a odvoz těžkých železných konstrukcí a litiny.

Pomůžeme Vám s vyklízením a odvozem a demontáži jakékoliv konstrukce a to nejen V Kutné Hoře ale také kdekoli v okolí. Máte staré železo na zahradě? Valí se Vám na zahradě staré kovy a jiné odpady nabízíme nejen výkup železa ale také odvoz. Odvážíme i jiné druhy odpadu a to i neželezných, odpady vozíme na skládku kontejnery. Pokud tedy budete potřebovat kompletní vyklízení bytů a vyklízecí práce stodoly a domů. Jsme připraveni Vám poskytnout také kompletní úklid zahrady a odvoz všeho.

Bourání a výkup železa a ocelové konstrukce

Demoliční práce Kutná Hora

Potřebujete a překáží Vám stará plechová hala, garáž na pozemku. Nabízíme demontáže a likvidace ocelových hal a bourání v domech a to demontáž a likvidace kotlů na tuhá paliva. Radiátory demontujeme, sneseme a naložíme. Výkup litiny a jiného šrotu odečteme s ceny zakázky. U nás budete znát cenu předem. Nabízíme osobní prohlídky domů a objektů, po prohlídce Vám dáme naši cenovou nabídku na kompletní likvidace.

Jsme Vám k dispozici každý den a to od 8 – 19 hod.