Sběrna surovin Jičín nabízí výkup železa Jičín. Dále vykupujeme šrot, kovové odpady, litinu a barevné kovy a to měd, olovo, mosaz a jiné kovy, výkup papírů. Jsme menší sběrna, u nás nemusíte stát dlouhé fronty než na Vás přijde řada. U nás je výkup železa bezproblémový, přijedete a v okamžiku je vše vyřešeno.

Odvoz železa

Nemáte odvoz a nebo se vám železo nechce nakládat na vozík a tahat těžké kovy? Nabízíme také odvoz kovu a to již od 1 tuny. Přistavíme kontejner, voz k odvozu železa a výkupu papíru. Papír vykupujeme v jakémkoli množství. Naložení a odvoz kovu a také demontáž kotlů a kotelen. Demontáž ocelové garáže a bourání haly vč. naložení a odvozu. Pokud tedy máte starou nemovitost a potřebujete jí odstranit, tak nabízíme také ekologickou likvidaci ocelové haly. Demontujeme také ocelové konstrukce ve výškách.

Přijedeme, naceníme celou zakázku a domluvíme následný odvoz a demolice objektu.

Máte ve stodole plno nepořádku a ve starém domě? Nabízíme také vyklízecí práce nemovitostí, výkup železa jako např. staré plechy, trubky, kovový šrot a také odvážíme i jiný nepořádek a to na skládku. Stačí se s námi domluvit na službě vyklízecí práce a o vše se postaráme.

Jsme Vám k dispozici každý den.