Jsme menší sběrna nedaleko Kolína, výkup železa Kolín je u nás možný po předchozí domluvě. Vykupujeme nejen železný šrot ale také barevné kovy a zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků, demontáž konstrukcí. Výkup papírů a kartonu je možný po předchozí dohodě. Řešíte jarní úklid a nebo rušíte starý vůz, tak nás neváhejte kontaktovat. Nabídneme Vám seriózní nabídku a cenu.

Demontáž ocelových konstrukcí

Odvoz železa Kolín

Jelikož mnoho zákazníků má mnoho železného odpadu na zahradách v kůlnách a jiných objektech a v domech. Tento odpad jim překáží ale nemají odvoz a nebo čas na odvoz. Nabízíme odvoz železa ale také naložení a výkup železa. Pro kovový odpad přijedeme, naložíme a odvezeme. Více informací naleznete v našem ceník na výkup železa. Ceny za odvoz a naložení máme paušální.

Výkup a odvoz železa Kolín

Potřebujete se zbavit jiného odpadu než-li kovového? Nabízíme také vyklízecí práce a to vyklízení domů a jiných nemovitostí s výkupem železa a jiných kovů. Přijedeme vše vyklidíme a ceny kovu odečteme s vyklízecí práce Kolín celé zakázky. Pokud se Vám tedy povaluje na zahradě staré železo a překáží Vám. Jsme tady od toho abychom Vám ušetřili čas a námahu a o vše se postarali.

Demoliční práce

Demoliční práce a výkup plechu z nemovitostí. Zajímá Vám bourání plechové garáže, plechové haly a demontáž kotlů a tuhá paliva. Nabízíme kompletní bourací práce a to v kotelnách a jiných objektech. Kotle demontujeme, vystěhujeme, naložíme a odvezeme. Bouráme plechové haly, přístavby a jiné ocelové konstrukce. Pokud by se jednalo o odvoz sutě, tak našimi kontejnery zajistíme také odvoz sutě a betonu a odvozu na skládku. Pokud tedy budete potřebovat demontážní práce a řezání konstrukcí autogenem a paličské práce, tak jsem připraveni splnit jakékoli přání.

Jsme Vám k dispozici každý den a to od 8 – 19 hod.

Cenové nabídky na výkup železa, demoliční práce a odvoz jsou zdarma